Izolácie MONIFLEX Cenová ponuka

MONIFLEX

Moniflex

V roku 1930 bol patentovaný izolačný materiál Moniflex a už 70 rokov je na trhu .Tento produkt je používaný vo svete ako izolácia do vozidiel, hlavne do koľajových vozidiel, kde je vyžadovaná veľmi nízka hmotnosť, dlhá životnosť, nehorľavosť a minimálna absorpcia vlhkosti.
Materiál je stále zdokonaľovaný tak, aby spĺňal tie najprísnejšie protipožiarne požiadavky. Moniflex je rýdzo prírodný produkt, vyrobený na báze celulózy. Vďaka ekologickému pôvodu a spracovaniu Moniflex spĺňa tie najtvrdšie požiadavky v ohľade na životné prostredie. Preto je v súčasnosti tou najlepšou voľbou.

Možnosti použitia
Moniflex je zostavený z transparentných izolačných dosiek o sile 6 mm. Pri výrobe sú kladené vysoké požiadavky na materiál, zvlášť s ohľadom na vysoké nároky na vlhkosť a vibrácie v kombinácii s nízkou hmotnosťou.
Na základe týchto predností si Moniflex získal vysoké postavenie na európskom trhu. Jeho hlavné uplatnenie je nielen pre izolovanie koľajových vozidiel a vozidiel hromadnej prepravy, ale aj v stavebníctve (špeciálne u dodatočného izolovania) pri stropných dieloch pri zasklievaní, kde je požiadavka priechodu denného svetla. Ďalšie použítie je v lodiarskom priemysle a špeciálnych úžitkových vozidlách.